Nr katalogowy: 38

Stanisław ELESZKIEWICZ (1900-1963)

Nr katalogowy: 38
Kąpiel
olej, sklejka; 28,5 x 23 cm;
sygn. l. d.: S Eleszkiewicz;
na odwrocie powtórzona sygnatura: S. Eleszkiewicz.
Cena oferowana 3 800 zł