Nr katalogowy: 33

Wilhelm WACHTEL (1875-1942)

Nr katalogowy: 33
Zestaw dziewięciu ilustracji do książki
akwarela, gwasz, papier; około 33 x 24 cm (każda z prac);
każda praca sygn. przy lewej krawędzi u dołu: WW oraz opisana ołówkiem.