Nr katalogowy: 28

Nr katalogowy: 28

Marzenie

olej, płótno; 33 x 46 cm;
sygn. l. d.: WWeiss;
estymacja: 20 000 - 25 000 zł
Cena sprzedaży 20 000 zł