Nr katalogowy: 26

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 26

Dziewczyna przy oknie - Melancholia, 1960

olej, tektura; 42,5 x 15,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. u dołu: Wlastimil / Hofman 1960.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Cena sprzedaży 7 500 zł