Nr katalogowy: 26

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 26
Dziewczyna przy oknie - Melancholia, 1960
olej, tektura; 42,5 x 15,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. u dołu: Wlastimil / Hofman 1960.
Cena sprzedaży 7 500 zł