Nr katalogowy: 24

Czesław WASILEWSKI (ok. 1875-1946/47)

Nr katalogowy: 24

Po polowaniu na łosia

olej, płótno; 49 x 78 cm;
sygn. p. d.: Cz. Wasilewski.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł