Nr katalogowy: 23

J. KONARSKI (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 23
Czerkies
olej, tektura; 26,5 x 12 cm;
sygn. p. d.: J Konarski.
Cena oferowana 5 000 zł