Nr katalogowy: 22

Ignacy ZYGMUNTOWICZ (ok.1875-1946/1947)

Nr katalogowy: 22
Wyjazd do miasta
olej, płótno dublowane; 68,5 x 114 cm;
sygn. p. d.: Zygmuntowicz.