Nr katalogowy: 19

Aleksander GRYGLEWSKI (1833-1879)

Nr katalogowy: 19

Pejzaż z ruinami zamku, 1863

akwarela, ołówek, papier; 19,3 x 26 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: 1863 (?) AG (monogram wiązany - ołówkiem).
Cena oferowana 4 000 zł