Nr katalogowy: 16

Zygmunt AJDUKIEWICZ (1861-1917)

Nr katalogowy: 16
Scena mitologiczna – Pląsy centaurów
olej, płótno; 62,5 x 109,5 cm;
sygn. l. d.: Zygmunt Ajdukiewicz;