Nr katalogowy: 10

Irena WEISS-ANERI (1888-1981)

Nr katalogowy: 10

Riviera, 1928

olej, karton; 64 x 48,5 cm;
sygn. p. d.: Aneri;
na odwrocie napis: Riviera 1928 (ołówkiem).