Nr katalogowy: 8

Józef CHEŁMOŃSKI (1849-1914)

Nr katalogowy: 8
Zaporożec – studium, ok. 1873
olej, płótno, 63 x 54 cm;
sygn. .u dołu: J CHELMOŃSKI
Cena oferowana 120 000 zł