Nr katalogowy: 7

Julian FAŁAT (1853-1929)

Nr katalogowy: 7
Kościół w Mikuszowicach, 1913
akwarela, karton; 89,5 x 129,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: 960 jFałat Bystra 1913;