Nr katalogowy: 5

Witold FLORKIEWICZ (1874-1940)

Nr katalogowy: 5
Pejzaż
olej, płótno; 50 x 66 cm;
sygn. p. d.: W. Florkiewicz poniżej ryty napis: … (nieczytelny) oraz data: 1902 (? – słabo czytelna).
Praca dzi...