Nr katalogowy: 1

Maja BEREZOWSKA (1898-1978)

Nr katalogowy: 1
Egipskie impresje, ok. 1970
akwarela, papier;
58 x 58 cm (w świetle passe-partout);
obraz przed konserwacją.