Leonello SPADA (1576-1622)
Nr katalogowy: 51
Salome z głową Jana Chrzciciela
olej, płótno; 120 x 163 cm.
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
estymacja: 50 000 - 60 000 zł