Malarz nieokreślony, XVIII w.
Nr katalogowy: 50
Adoracja pasterzy
olej, płótno dublowane; 42 x 52,5 cm;
Obraz przed konserwacją.
estymacja: 28 000 - 36 000 zł
Obraz przed konserwacją.
estymacja: 28 000 - 36 000 zł