Jerzy FEDKOWICZ (1891-1959)
Nr katalogowy: 47
Kobiety w ogrodzie
olej, płótno, 147 x 108 cm;
Obraz przed konserwacją.
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
Obraz przed konserwacją.
estymacja: 50 000 - 60 000 zł