Bartłomiej MICHALSKI (ur. 1985)
Nr katalogowy: 1314
Z cyklu: Siatki - Nr 2, 2016
olej, płótno; 68 x 46 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: nr 2 / cykl SIATKI / B.Michalski 2016.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł
estymacja: 1 700 - 2 300 zł