Nr katalogowy: 310

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

Nr katalogowy: 310
Kompozycja - Pejzaż, lata 70. XX w.
olej, płótno; 48 x 78,5 cm;
sygn. l. d.: Dominik.
Cena oferowana 27 000 zł