Ponad 280 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł
Nie stosujemy cen gwarantowanych.
2 kwietnia 2019 r. godz., 18:00
w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie
wystawa przedaukcyjna:
28.03.2019 (czwartek): 11:00 - 19:00
29.03.2019 (piątek): 11:00 - 19:00
30.03.2019 (sobota): 12:00 - 15:00
01.04.2019 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
02.04.2019 (wtorek): 11:00 - 18:00
Walerią Matelską: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl
Zlecenia telefoniczne przyjmujemy przy licytacji powyżej 1 000 pln.
regulamin aukcji wyprzedażowej
Ryszard OPALIŃSKI (ur. 1947)
Nr katalogowy324
sygn. l. d.: Ryszard Opaliński 14 listopada 1989 r;
Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)
Nr katalogowy326
sygn. p. d.: monogram wiązany artysty.
Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916-1992)
Nr katalogowy328
sygn. i dat. p. d.: W. ZAKRZEWSKI 1965;
K. WITALSKI (XX w.)
Nr katalogowy330
sygn. l. b.: K. Witalski /1961.
Juliusz KRAJEWSKI (1905-1992)
Nr katalogowy332
obraz opisany na odwrocie;
E. DUKACZEWICZ (XX w.)
Nr katalogowy334
sygn. p. d.: E. DUKACZEWICZ / VII - 75.
Bartłomiej KOWNACKI (ur. 1979)
Nr katalogowy338
na odwrocie napis: Bartłomiej Kownacki 2007 / „Sznurowany / obraz”.
Szczepan SKORUPKA (1905-1997)
Nr katalogowy340
sygn. p. d.: Sz. Skorupka - 66.
Andrzej SKARŻYŃSKI
Nr katalogowy342
sygn. p. d.: A. Skarżyński.
Malarz nieokreślony
Nr katalogowy344
niesygn.
Aleksander KARIKH (ur. 1941)
Nr katalogowy346
sygn. p. g.: monogram AK 02;
Bernard BRAUN (ur. 1935)
Nr katalogowy348
na krośnie malarskim opis autorski z tytułem;
Mieczysław OLSZEWSKI (ur. 1945)
Nr katalogowy350
sygn. p. d.: Olszewski / 78;
604
606
na spodzie wycisk w masie: 2i.
608
610
oznaczenia na spodzie.
614
616
oznaczenia na spodzie: zielenią pod koroną alka / Kunst / BAVARIA;
618
Okres międzywojenny.