Johan HÖÖK (1913-?)
Nr katalogowy: 331
Pejzaż z domami
olej, płyta; 33 x 48 cm;
sygn. l. d.: Höök;
olej, płyta; 33 x 48 cm;
sygn. l. d.: Höök.
Szwecja, okres międzywojenny.
Zachowana oryginalna rama art déco kolekcjonera, arystokraty z motywem klucza z koroną- znak szambelana królewskiego i wężami połykającymi ogon.