Szczepan SKORUPKA (1903-1997)
Nr katalogowy: 178
Radosne popołudnie
olej, sklejka; 35,5 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Sz. Skorupka;
sygn. p. d.: Sz. Skorupka;