Margarete VORBERG (1867-1928)
Nr katalogowy: 161
Żaglowiec w sztormie
olej, tektura; 13 x 20 cm;
sygn. l. d.: MVorberg;
olej, tektura; 13 x 20 cm;
sygn. l. d.: MVorberg;
Niemiecka portrecistka i pejzażystka, tworzyła w Berlinie. Uczennica m. in. J. P. Laurensa w Paryżu. Laureatka złotego medalu na światowej Wystawie w St. Louis w 1904.