Nieokreślony malarz polski
Nr katalogowy: 158
Młoda góralka, ok.1900
olej, tektura, 32,5 x 19,5 cm;
niesygn.
niesygn.
Obraz bardzo sprawnie malowany, stylistycznie należący niewątpliwie do sztuki młodopolskiej.