Z. KASZELIŃSKI
Nr katalogowy: 150
Brama Floriańska zimą
akwarela, papier; 30 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Z. Kaszeliński.
sygn. p. d.: Z. Kaszeliński.