Szanowni Państwo!
Rozpoczynamy cykl nowego rodzaju aukcji – Sztuki Dostępnej
+48 22 826 44 08 wew. 104, 105
+48 669 222 259 – Pamela Skrzypczak sztuka dawna
+48 605 325 918 – Mariusz Szewczyk sztuka współczesna
W licytacji można brać również udział za pośrednictwem:
- portalu internetowego onebid – możliwość licytacji w czasie rzeczywistym
- za pośrednictwem portalu internetowego www.artinfo.pl
JAN CZESŁAW MONIUSZKO (1853-1908)
Nr katalogowy131
sygn. p. d.: I. Moniuszko
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
WAWRZYNIEC CHOREMBALSKI (1888-1965)
Nr katalogowy133
sygn. i dat. p. d.: W. Chorembalski / 1928 r.
estymacja: 3 600 - 4 800 zł
CZESŁAW ZAWADZIŃSKI (1878-1936)
Nr katalogowy135
sygn. p. d.: C. Zawadziński
estymacja: 12 000 - 15 000 zł
WLASTIMIL HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy137
sygn. i dat. l. d.: 1967 / Wlastimil / Hofman;
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
NINA ALEKSANDROWICZ (1888-1946)
Nr katalogowy139
sygn. p. d.: Nina Aleksandrowicz
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
JÓZEF MOJŻESZ GABOWICZ (1862-1939)
Nr katalogowy201
Polska, Firma brązownicza BRACIA ŁOPIEŃSCY (zał. 1862) lata 20-30. XX w.
estymacja: 18 000 - 24 000 zł
JEAN LAMBERT-RUCKI (1888-1967)
Nr katalogowy202
sygn. na figurze z boku: Lambert Rucki
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
203
Małopolska?, XIX w.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
ARTYSTA NIEOKREŚLONY, WŁOSKI? (XIX/XX W.)
Nr katalogowy205
Ginnto V… (słabo czytelnie);
Włochy, XIX/ XX w.
estymacja: 2 800 - 3 200 zł
207
wys. 105 cm, szer. 48 cm, głęb. ca 50 cm.
Małopolska ?; 3 ćw. XVIII w.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
209
Małopolska (?), ok. poł. XVIII w.
estymacja: 6 600 - 8 800 zł
RAFAŁ OLBIŃSKI (UR. 1943)
Nr katalogowy302
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
ZDZISŁAW BEKSIŃSKI (1929-2005)
Nr katalogowy304
59 x 79 cm (w świetle oprawy).
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Nr katalogowy306
59 x 78 cm (w świetle oprawy).
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Nr katalogowy308
57,5 x 77,5 cm (w świetle oprawy).
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
Nr katalogowy310
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
WALDEMAR SMOLAREK (1937-2010)
Nr katalogowy311
71 x 100 cm;
estymacja: 1 200 - 1 500 zł
JAN TARASIN (1926-2009)
Nr katalogowy312
39,8 x 59,3 cm (wymiar arkusza);
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
KACPER BOŻEK (UR. 1974)
Nr katalogowy314
41,5 x 28 cm (kompozycja) 54 x 39 cm (arkusz);
estymacja: 400 - 600 zł
FRANCISZEK MAŚLUSZCZAK (UR. 1948)
Nr katalogowy316
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
MACIEJ URBANIAK (UR. 1962)
Nr katalogowy401
sygn. i dat. śr. d.: M. Urbaniak / 2000.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
PAWEŁ TARANCZEWSKI (UR. 1940)
Nr katalogowy403
estymacja: 2 600 - 3 000 zł
HENRYK PŁÓCIENNIK (UR. 1933)
Nr katalogowy405
sygn. i dat. śr. d.: H. Płóciennik 1998 (ołówkiem);
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
JULIUSZ NARZYŃSKI (UR. 1934)
Nr katalogowy407
sygn. p. d.: Juliusz Narzyński
estymacja: 2 700 - 3 600 zł
ANDRZEJ CISOWSKI (UR. 1962)
Nr katalogowy409
sygn. i dat. na odwrocie: A. Cisowski 2015.
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
KAZIMIERZ WILK (UR. 1943)
Nr katalogowy411
sygn. p. d.: K. WILK
estymacja: 1 600 - 2 200 zł