ANDRZEJ CISOWSKI (UR. 1962)
Nr katalogowy: 412
Siedząca postać, 2011
olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: A. Cisowski / 23.03.11;
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
estymacja: 6 000 - 7 000 zł