Nr katalogowy: 908

Nr katalogowy: 908

Stół pomocniczy w stylu późnego biedermeieru

z odkładanym blatem, intarsjowany na obrzeżu we wzory floralne, mahoń; 81,5 x śr. 106 cm;
Europa Środkowa, ok. poł. XIX w.
Stół okrągłym ...