Nr katalogowy: 1821

Nr katalogowy: 1821

Konsolka z delfinami

brąz, odlew cyzelowany, złocony; porcelana, farby emaliowe, szkło fazowane; wys. 10,7 cm, podstawa 13,5 x 13,5 cm.
Chiny, XX w.
Podstawa ...