Nr katalogowy: 204

Nr katalogowy: 204
Św. Jan - figura spod krzyża
drewno lipowe, złocone, srebrzone; wys. 48 cm, szer. 21 cm, głęb. 18,5 cm.
Polska Południowo-Wschodnia?; XVIII w.
Jan z głową zwróconą w ...