Nr katalogowy: 203

Nr katalogowy: 203
Maria - figura spod krzyża
drewno lipowe, złocone; wys. 49 cm, szer. 18,5 cm, głęb. 15 cm.
Polska Południowo-Wschodnia?; XVIII w.