Nr katalogowy: 202

Jean LAMBERT-RUCKI (1888-1967)

Nr katalogowy: 202
Krucyfiks
drewno (bukszpan), brąz, odlew złocony; 33 x 25 x 6 cm;
Francja, 2. tercja XX w.
Cena oferowana 3 000 zł