Nr katalogowy: 1071

Joseph Friedrich N. HEYDENDAHL (1844-1906)

Nr katalogowy: 1071
Konwój jeńców, ok. 1880
olej, deska; 20,5 x 26,5 cm;
sygn. l. d.: J. Heydendahl.