Nr katalogowy: 1069

Czesław WASILEWSKI (ok. 1875-1946/47)

Nr katalogowy: 1069
Wesoła jazda
olej, płótno; 69,5 x 99 cm;
sygn. p. d.: Cz. Wasilewski.
Cena sprzedaży 14 000 zł