Nr katalogowy: 1068

Ignacy ZYGMUNTOWICZ (ok. 1875-1946/1947)

Nr katalogowy: 1068

Wyjazd do miasta

olej, płótno dublowane; 68,5 x 114 cm;
sygn. p. d.: Zygmuntowicz.
estymacja: 18 000 - 24 000 zł