Nr katalogowy: 1066

Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski, XVIII w.

Nr katalogowy: 1066

Opium

olej, płótno dublowane;
103 x 75,5 cm (po konserwacji)
estymacja: 15 000 - 19 000 zł