Nr katalogowy: 1064

Jan HRYNKOWSKI (1891-1971)

Nr katalogowy: 1064
Martwa natura z maską
olej, sklejka; 65 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: J.HRYNKOWSKI (ryte końcówką pędzla).