Nr katalogowy: 1063

Irena WEISS - ANERI (1888-1981)

Nr katalogowy: 1063
Wisła pod Wawelem
olej, tektura; 35 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: aneri.
przed konserwacją.