Nr katalogowy: 1061

E. LIPIŃSKI - Eryk LIPIŃSKI ? (1908-1991)

Nr katalogowy: 1061

Pejzaż, l. 30 XX w.

olej, płótno; 54 x 65,5 cm;
sygn. p. d.: E. Lipiński.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł