Nr katalogowy: 1061

E. LIPIŃSKI - Eryk LIPIŃSKI ? (1908-1991)

Nr katalogowy: 1061
Pejzaż, l. 30 XX w.
olej, płótno; 54 x 65,5 cm;
sygn. p. d.: E. Lipiński.