Nr katalogowy: 1060

Szczepan SKORUPKA (1903-1997)

Nr katalogowy: 1060
Pejzaż, 1971
olej, płyta, 45 x 59 cm;
sygn. i dat. p. d.: SZ. Skorupka 1971.