Nr katalogowy: 1060

Szczepan SKORUPKA (1903-1997)

Nr katalogowy: 1060

Pejzaż, 1971

olej, płyta, 45 x 59 cm;
sygn. i dat. p. d.: SZ. Skorupka 1971.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł