Nr katalogowy: 1056

Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)

Nr katalogowy: 1056
Pejzaż z mokradłami, 1932 lub przed
olej, tektura; 36 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. wraz z autorską dedykację z prawej u dołu, datowaną 1932 X.