Nr katalogowy: 1054

Malarz nieokreślony

Nr katalogowy: 1054

Pejzaż z chatą

olej, tektura; 59 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: … (nieczytelnie, ołówkiem).
estymacja: 1 500 - 1 900 zł