Nr katalogowy: 1054

Malarz nieokreślony

Nr katalogowy: 1054
Pejzaż z chatą
olej, tektura; 59 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: … (nieczytelnie, ołówkiem).