Nr katalogowy: 1052

Zdzisław PRZEBINDOWSKI (1902-1986)

Nr katalogowy: 1052
Ulica w Gdyni, 1949
olej, płótno; 74 x 88 cm;
sygn. l. d.: Z. Przebindowski;