Nr katalogowy: 1043

Mieczysław FILIPKIEWICZ (1891-1951)

Nr katalogowy: 1043
Kwiaty w wazonie
olej, tektura; 49 x 34 cm;
sygn. p. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ.