Nr katalogowy: 1041

Leonard PĘKALSKI (1896-1944)

Nr katalogowy: 1041
Róże, 1916
olej, płótno; 18 x 25 cm;
sygn. i dat. l. d.: L.P. / 1916.
Wczesna praca artysty,