Nr katalogowy: 1040

Mieszko JABŁOŃSKI (1892-1965)

Nr katalogowy: 1040
Martwa natura z owocami i cukiernicą
olej, tektura; 45,5 x 50cm;
sygn. l. d.: Jabłoński.