Nr katalogowy: 1039

Feliks Kazimierz WYGRZYWALSKI (1903-1966)

Nr katalogowy: 1039
Morze, 1938
olej, tektura; 51 x 71 cm;
sygn. i dat. p. d.: F.K. Wygrzywalski 1938.
Cena sprzedaży 4 000 zł