Nr katalogowy: 1038

Franz Van Den BROUCKE (1884-1940)

Nr katalogowy: 1038
Martwa natura z jabłkami
olej, płótno; 49,5 x 64,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: FRANZ. 1922 / VAN DEN BROUCKE;