Nr katalogowy: 1036

Stanisław DACZYŃSKI (1856 - ?)

Nr katalogowy: 1036
Zakopianka, 1921
olej, tektura; 35,5 x 38 cm;
sygn., dat. i opisany p. g.: St. Daczyński / Zakopane 1921;