Nr katalogowy: 1035

Wawrzyniec CHOREMBALSKI (1888-1965)

Nr katalogowy: 1035
Akt
olej, płótno naklejone na tekturę; 37 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d. Chorembalski (słabo czytelnie).